Piknik Organizasyonu

Kurumsal Piknik Organizasyonu , Okul Piknik Organizasyonu , Şirket Piknik Organizasyonu, okul piknik organizasyonları, piknik organizasyon,

PİKNİK ORGANİZASYONU

Piknik Organizasyonu konusu ile ilgili eksper kadromuzla sizlere hizmet vermekten gurur duyacagız , Kurumsal Piknik Organizasyonu , Okul Piknik Organizasyonu , Şirket Piknik Organizasyonu.

Piknik organizasyonu okulların, kurumların, kuruluşların, firmaların çalışan ya da öğrenci motivasyon ve adaptasyonları amacıyla düzenledikleri pikniklerin tarafımızca organizasyona dönüştürülmesidir. Piknik organizasyonunun bir başka hedefi kurumların aileleri ile ortak bir aktivite gerçekleştirme ve tanışıp kaynaşmayı sağlamaktır.

Piknik genelde yaz aylarında düzenlenen ve bir çok insanında eğlenmek, keyif alabilmek amacıyla tercih ettiği aktivitelerden biridir. Herkesin keyif aldığı ve sevdiği pikniği sizlerde isterseniz sevdiklerinizle büyük bir piknik organizasyonu düzenleyebilirsiniz.

Piknik organizasyonu bütün sevdiklerinizle kalabalık bir ortamda güzel bir piknik yapmanızı sağlamaktadır. Peki Piknik organizasyonunu nasıl düzenleyebilirim diye düşünüyorsanız Alışkan Organizasyon sizler amacıyla harika bir tercih olacaktır.

Yaz aylarının vazgeçilmez etkinliklerinden olan piknik organizasyonları; ister çalıştığınız şirketçe, ister delegesi olduğunuz dernekle ve okuduğunuz okulla beraber keyifli bir şekilde süre geçirmenizi sağlar. Sadece yemek yemekle sınırlı olmayan piknik organizasyonları, şahıslar arasındaki bağların daha da kuvvetlenmesine de yardımcı olur.

Piknik Organizasyonu bölümünde eksper ekibimiz, sizi organizasyon düzenleme konusu ile ilgili yönlendirecek, gereksinim duyacağınız bütün ekipmanları temin edecekler. Organizasyon yönetimi, organizasyon düzenleme, ekipman kiralama, animasyon hizmeti, süsleme hizmeti ve şişme oyuncak kiralama hizmetleri amacıyla Alışkan Organizasyon firması olarak hizmet veriyoruz.

Piknik organizasyonları da diğer organizasyonlara göre sizlere son derece keyif verip negatif enerjilerinizden de kurtulmanızda yarar sağlayacaktır.

Piknik organizasyonunuzu eğlenmenin yanında motivasyon amaçlı da çalışanlarınız veya öğrencileriniz için organize edebilirsiniz. Bu şekilde de insanlara doğa ile iç içe olmak huzur verecektir.

Piknik Organizasyonda Neler Yapıyoruz?

  1. Piknik eğlenceleri: Daha çok genç yaştan bir kesimle piknik yapmaya karar verdiyseniz, piknik bölümünde sizi eğlendirecek ve güzel süre geçirmenizi sağlayacak olan, çocuklar amacıyla palyaçolar, animasyon ekibi, sihirbaz ve jonglörler, Bubble Show gösterileri, eğlenceli bilim deneyleri, Karagöz Hacıvat ve Nasrettin Hoca gösteri ve şişme oyun parkları kurulumu ihtiyaçlarınız firmamız doğrulusunda karşılanabilir. Piknik organizasyonlarının enerjisini yükselten, hem komik hem de eğlenceli animasyon ekibimiz var. Kostümlü karakter, maskot kostüm – maskot bando, tahta bacak gösterisi gibi profesyonel animatörlerimizle, hem çocuklara hem de yetişkinlere eğlenceli bir etkinlik uygulaması hazırlıyoruz. Çocuklarla yüz boyama, sosis balon gibi etkinlikler yaparken, yetişkinlerimizle eğlenceli animatörlerimiz ile birlikte piknik yarışmaları düzenliyoruz. Hem de sunucu temini hizmeti ile de, piknik oyunları ve piknik uygulamasını, eğlenceli bir şekilde yönetiyoruz.
  2. Piknik süslemeleri: Davetlilerinizin piknik alanını basitçe bulmasını sağlayan, bunun yanı sıra daha da çekici kılan bir ayrıntı olarak karşımıza çıkan piknik süslemeleri; bayrak süsme ve balon süsleme aracılığı ile gerçekleştirilebilir.
  3. Catering hizmeti: Yemek pişirmeyle uğraşmak yerine, hiçbir şekilde zahmete ve ekstar masrafa girmeden catering hizmeti alarak yemekleri hazır bir şekilde temin edebilirsiniz. Bu sayede eğlenmeye daha çok süre ayırabilir, davetlilerinizle de daha çok ilgilenebilirsiniz.
  4. Karnaval yiyecekler: Çoğunlukla Ramazan aylarında karşımıza çıkan pamuk şeker, patlamış mısır ve Osmanlı macunu arabalarının yer aldığı karnaval yiyecekler kategorisindeki araçlar; davetlilerin piknik alanında sıkılmadan değişik ürünleri keşfedebilmelerine imkan tanır. Hem de gözleme ve maraş dondurması gibi yöresel tatlardan da davetlilerinizin yararlanmasını sağlayabilmeniz mümkündür.
  5. Şişme oyun parkları: Misafirlerin oyun parklarında var olan canlı langırt ve şişme zıpzıp gibi araçlarla eğlenmesi ve stres atarak rahatlamalarını da sağlayabilirsiniz. Hem de sumo güreşi gibi kahkaha tufanına sebebiyet verecek oyunlar, misafirlerinizin senelerce unutamayacağı bir piknik organizasyonuna şahitlik etmesini sağlayabilir.

Şirket – Kurumsal Piknik Organizasyonu

Kurumsal şirket piknik organizasyonu gerçekte düşünüldüğünden daha zor bir süreçtir. Öyle ki uzun yıllardır bu tür organizasyonlaru yapan insan kaynakları yöneticileri dahi belki mesleki deformasyondan, belki de çalışanların beklentilerindeki değişimden olsa gerek yeterince takip edemediklerinden Şirket – Kurumsal piknik organizasyonlarında uygun tercihleri yapamamaktadır.

Şirketteki ekibinizle birlikte ya da çalışma dostlarınızla birlikte keyif dolu bir gün sürdürmek ve eğlence dolu anlar yaşamak amacıyla sizlere Şirket – Kurumsal piknik organizasyonunu öneriyoruz. Çoğu şirketlerin her yılda kesinlikle 1 kere düzenlediği şirket piknik organizasyonu her yıl bulunduğu gibi bu yılda bir hayli ilgi duymaktadır. Bu amaçla sizlerde şirketteki ekibinizle ya da iş dostlarınızla eğlenceli bir gün yaşam sürdürmek istiyorsanız şirket piknik organizasyonu sizler amacıyla güzel bir tercih olacaktır.

Ülkemizde kendi alanlarında ilerlemiş çoğu firma , çalışanlarına grup ruhunu aşılamak amacıyla Şirket – Kurumsal piknik organizasyonu düzenlemektedir.

Kurumsal piknik organizasyonu firma çalışanlarını ve ailelerinin bir araya gelerek birbirleriyle kaynaşmasını amaçlamaktadır. Piknikte ki bu kaynaşma sırasında şirket çalışanlarının ve ailelerinin keyifli aktiviteler ile rekabet yaşaması onların kaynaşması amacıyla önemlidir.

Kurumsal Piknik Organizasyonu , Piknik Organizasyonu konusu ile ilgili eksper kadromuzla sizlere en güzel günü yaşatmaya söz veriyoruz.

En güzel piknik menülerini ile birlikte oluşturacağımız piknik organizasyonu faaliyeti yemek ve meşrubat stantları ile şenlik alanına dönüşecektir. Piknik menüsü kahvaltı ya da brunch ile başlayıp , öğle yemeği , barbekü ve mangal şeklinde devam etmektedir.

Etkinlik alanındaki şişme oyunlar , karnaval oyunları , grup çalışması oyunları , ritim atölyesi , dans atölyesi , fotoğraf atölyesi , tarot falı , kahve falı gibi onlarca seçeneklerimiz ile hizmetinizdeyiz.