Nikah Organizasyonu, Evlilik kararı alındıktan sonra belkide aklınıza gelen ilk şey her şeyi tek tek sırayla gerçekleştirme olacaktır. Hazırlanan listenin en başında düğün tarihinizi saptamak ve dilediğiniz tarihte düğününüzü yapabilmek amacıyla nikah gününü alabilmek olmalı.

Düğün ve nikah tarihinize ne kadar acele karar verip işlemlerinizi başlatırsanız, düşündüğünüz tarihte nikah kıydırmanız o kadar daha kolay ve basit olacaktır.

Düğün, Organizasyon ve nikah dairelerinin yoğun bir uygulaması olduğunu ve aynı tarihte sizler gibi evlenmek isteyen bir çok çiftin daha olacağını unutmayıp ona göre hareket etmelisiniz.

 

Nikah günü tarihi almak amacıyla dosyanızda yer alması gereken bir takım belgeler önceden eksiksiz bir şekilde hazırlanmalıdır. Nikah amacıyla hazırlanacak evraklar arasında; nüfus cüzdanlarınızın asılları ve fotokopileri, altışar adet fotoğraf, Nüfus Müdürlüğü’nden temin edebileceğiniz medeni durumunuzu halinizi bildiren kayıt örnekleri, aile hekimliğinizden almanız gereken evlenmeye dair bir sıhhat bozukluğu olmadığını bildiren sağlık raporu en başta temin etmeniz gereken belgelerdir.

Unutmayınız ki nikah işlemleri amacıyla yukarıda bildirdiğimiz belgeler haricinde belediyelere göre farklılık gösterebilmektedir. Önceden araştırma ve incelemesini kendiniz yapmalısınız!

Düğün havasında geçen nikah töreni için… Yeni bir yaşama masal diyarında başlamak isteyen çiftler, hayallerini yakınları ile paylaşırken, masalımsı bir atmosferde nikah töreniyle evliliğe ilk aşamasını atıyor.

Yemekli düğün gerçekleştirme isteyen; fakat bütçesi elverişli olmayan çiftler için düğünleri aratmayacak özellikte, iki saat süren nikah kokteyl ile bu özel ve güzel günü unutulmaz kılıp, yakınlarınızla paylaşabilirsiniz.

Nikah Organizasyonu Konseptleri

nikah organizasyonu, nikah konseptleri, kır nikah konsepti, iskelede nikah konsepti, rustik nikah konsepti, deniz kenarında nikah konsepti, sade nikah konsepti

NİKAH KONSEPTLERİ

Nikah Konseptleri, son Yıllarda düğünlerin olmazsa olması durumuna gelen; yalınlık, doğallık, sadelik ve eğlence 2020 yılının nikah trendlerine de yansıdı.

Türkiye çapında bundan sonra yalın ve sade bir düğün ardından Nikah Töreni Kokteyli yeni evlenen çiftlerin istekleri doğrulusunda daha çok rağbet görmeye başladı. Mekan olarak ta yer aramaya lüzum kalmadan belediye & nikah dairesi ortalama 2 saat yer sağlıyor. Sadece nikah organizasyonu, amacıyla gün almış çiftlere catering ve, organizasyon firmaları arasından birini tercih etmek kalıyor.

Nikah konseptlerinden, nikah şekerlerine, nikah davetiyesinden, nikah elbisesine kadar bütün detaylarda yalınlık ve doğallık göze çarpıyor. Düğün kadar abartılı ve kalabalık bir organizasyon tercih etmeyen çiftler nikah ve eğlence nikah, yemek ve içten bir eğlence şeklinde daha içten bir çevreyle organizasyonlar gerçekleştiriyor.

Özellikle catering amacıyla firmalarla anlaşırken kapalı mekanda olacaksa Kokteyli Nikah koku yapmayan menüleri seçmenizi öneriyoruz. Hem de nikah salonları meşrubat ve yiyecekler amacıyla mutfak sağlamıyor bunları göz önünde bulundurmanız faydalı olacaktır.. İstanbul’da, kokteyl ikramları konusu ile ilgili size değişik paketler sunabilecek bir çok şirket mevcut. Vaktiniz varsa catering firmaları, ile uyuşma sağlarken büro yada depolarına gider iseniz sizlere kullanılacak servis ekipmanlarını sunacaktır. Sadece kokteyl menüler için değil ikramları, gelin yolları, bistro masa süslemeleri gibi daha bir çok hizmeti yerinde inceleyebilirsiniz. Menü fiyatları, paketleri, düzenleme, örnekleri gibi bütün detayları yazılı olarak almanızda yarar sağlayacaktır.

Samimi bir nikah organizasyonu hayal eden çiftler için 2020 yılı nikah konseptleri:

Kır Nikah Konsepti

nikah organizasyonu, nikah konseptleri, kır nikah konsepti, iskelede nikah konsepti, rustik nikah konsepti, deniz kenarında nikah konsepti, sade nikah konsepti

KIR KONSEPTİ

Düğün gibi saatler süren organizasyonlar yerine daha kısa sürede mutlu sona ulaşmak isteyen çiftler de nikah organizasyonunu tercih edebilir.

İskelede Nikah Konsepti

nikah organizasyonu, nikah konseptleri, kır nikah konsepti, iskelede nikah konsepti, rustik nikah konsepti, deniz kenarında nikah konsepti, sade nikah konsepti

İSKELEDE NİKAH

Yaz aylarında evlenecek çiftler için ed ideal olan iskelede nikah konsepti, minimal süslemelerle çok hoş görünüyor.

Rustik Nikah Konsepti

Bohem tarzda tasarımlardan hoşlanan çiftler bu konsepti çok sevecek.

Deniz Kenarında Nikah Konsepti

Deniz manzarasının derinliğinde “Evet” demek isteyen çiftlerin romantik ve zarif tipine uyum gerçekleştiren bu nikahda, Vintage tarzda sandalyeler, aynı tonlarda çiçeklerin kullanıldığı bu konsepti beğendiysen firmamız ile iletişime geçebileceğinizi unutmayın! 

Renkli Nikah Konsepti

Doğanın içinde, kır bölümünde nikah töreni yapacak çiftlerin ilgini çekecek cıvıl cıvıl bir konsept var sırada. Rengarenk süslemelerin kullanıldığı bu konsepti beğendiysen iletişime geçebilirsin.

Kış Temalı Nikah Konsepti

Mevsimin ruhunu düğününe taşımak isteyen, kışın evlenecek olan çiftlerin tercihi kapalı mekanlara yapılan kış nikah konsepti oluyor.

Sade Nikah Töreni Konsepti

Sadelikten hoşlanan çiftler, Organizasyonumuz doğrulusunda hazırlanan, şeffaf sandalyeler, beyaz çiçekler gibi zarif dekorasyon ögelerinin kullanıldığı bu konsepti tercih edebilir.

Birkaç Nikah Organizasyonundan hizmet alırsanız birtakım aksilikler yaşayabilirsiniz. En mutlu gününüzde sizlerin bütün talepleri tarafında çalışma gerçekleştirecek, bir tane  nikah organizasyon firması ile çalışmanız konusunda tavsiyemizi verelim.

Gerçek şıklığı en başta Kokteyl Tarzı Nikah Organizasyonları gerçekleşirken bistro masaların örtüleri ve üstündeki dekorasyon süsleri gösterir. Renk seçimlerinizi ona göre yapmalı ve daha evvelden yapmış bulunduğuz organizasyon çalışmalarını görmelisiniz.

Esasında sizin amacıyla bunları basitçe sağlayacak yanı Nikah Kokteylinde neler ikram edilir, bu hizmeti paket fiyatları nelerdir, şeklinde sorularınıza cevap verebilecek bir organizasyon şirketi bulmanızdır.

Tecrübeli bir organizasyon şirketi ile görüşürseniz sizin adınıza bütün hizmeti gerçekleştirebilir.

Anlaşma yapmadan evvelde bizimde yapmış bulunduğumuz hizmetleri, organizasyon firmaları arasından tercihizi yapmadan incelemenizi ve bizden de fiyat almanızı tavsiye ederiz!